• 0 216 415 81 66
    0 552 398 07 80

Folyo Kesim

Ticari yaşamının şekillenmesinde önemli yere sahip olan firma reklamları her alanda aktif bir şekilde bulunulmasını zorunlu kılıyor. Günlük yaşamında her alanında gördüğümüz araçların üzerine yapılan giydirmeler insanların akılında kalması yönünden oldukça etkili bir reklam yöntemidir.
This is an example of standard post format

Cast Folyo

Folyo malzemeleri arasında diğerlerine göre daha dayanıklıdır. Araç kaplama için özel olarak üretilmiş folyo modeli diğer folyolara oranla daha esnek ve elastik olması sebebiyle dayanıklılığı diğer folyolara göre tartışılmaz. Cast folyo ile normal folyolar arasındaki farkı ilk görüşte anlaşılamayabilir. Normal folyolar ile fark edilebilir en kolay yolu cast folyonun yapışkanlı yüzeyinin gri renkte olmasıdır. Düze yüzey folyoları genelde beyaz yapışkanlıdır. Cast folyo bombeli, zemini düz olmayan alanlara, köşeli, giriş çıkışı fazla olan alanlara daha rahat uygulanabildiği ve dayanıklılığı için araç kaplamalarda kullanılır. Genelde aracın tamamına uygulanan cast folyolar düz zeminli folyolara göre maliyeti biraz daha fazladır.

Folyo Kesim

Araç üzerindeki yazı, logo, grafik ve sembol çalışmalarını aracın kısmi yerlerine genelde ön kapılara yapışkanlı folyo yardımıyla uygulanmasıdır. Araç üzerine firmaların reklam tasarımları ve logolarının istenildiği renkte özel kesim folyolar kullanılarak veya folyo üzerine dijital baskı tekniği kullanılarak bölgesel olarak uygulama işlemidir.