• 0 216 415 81 66
    0 552 398 07 80

Raket-Billboard-Megalight

Raket baskı;

City Light Poster diyede adlandırılan ışık geçirme özelliğine sahip 120 gr kuşe kağıttır. Ana arterlerde yer alan ve göz hizası konumuyla yaya ve sürücüler tarafından görülme oranı yüksek olan reklam ünitesidir.

Billboard;

kasası demir ve alüminyum malzemelerden üretilir. Billboard baskı yırtılmaya, rutubete ve ışığa karşı dayanıklı bir kağıt çeşididir. Billboard baskılar trafik ve yayanın yoğun olduğu alanlarda konumlandırılan dikkat çekici özelliği ile son derece önemli bir yere sahip reklam aracıdır.

Megalight baskı;

120 gr. Yırtılmaz kağıda tek parça olarak basılır. Sabit görsel sergilenen modellerin yanı sıra, hareketli mekanizması sayesinde 3 adet görsel yayınlanabilmektedir. İçten aydınlatmalı trafik içindeki yüksek konumlu yayaların ve araç içinde seyir halinde iken hareket özelliğiyle göz yakalayan, dikkat çeken bir reklam ürünüdür.

Raket-Billboard-Megalight Kullanım Alanları

Yaya ve Araç Trafiğinde Sıkça Karşılaşırız

Şehrin insan ve araç trafiğinin fazla olduğu yerlerde karşımıza sıkça çıkan raket, billboard, megalight çalışmaları firmanızı markanızı öne çıkarmaktadır. İyi bir tasarım ile akılda kalıcılığı fazla buna karşılık geri dönüşleri ile harikalar işler çıkarabilmektedirler. Billboardları ağırlıklı araç trafiği olan yerlerde de görebilmekteyiz. Raketleri ağırlıklı olarak duraklarda görebilmekteyiz. Megalightlar yüksek konumları dolayısıyla trafikte kocaman boyutlarda gösterim sunar.

Detaylı bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz...

Projelerinizle ilgili fiyat, zaman, teslimat ile ilgili bilgi alabilirsiniz.